Vsmart Extensions
GDZIEŚ TU. Gra terenowa PDF Drukuj Email

 

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie zaprasza do udziału w grze terenowej GDZIEŚ TU w Pogórskiej Woli. W trakcie zabawy uczestnicy wykażą się spostrzegawczością, orientacją w terenie i logicznym myśleniem. W tym roku grę podzielono na dwa etapy. Pierwszy – drużyny rozwiązują zadania, za które otrzymują punkty. Drugi – rywalizacja przenosi się z biblioteki do centrum Pogórskiej Woli. Celem uczestników będzie dotarcie na metę w jak najszybszym czasie.

Do zabawy zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 10-14 lat. Spotkanie pierwsze odbędzie się 15 lipca o godzinie 12.00 w Bibliotece Publicznej w Pogórskiej Woli. Następnie spotykamy się 16, 19 i 22 lipca, kiedy to zostanie rozegrany finał i poznamy zwycięzców.

Obowiązują zapisy! Osoby zainteresowane zapraszamy do Biblioteki Publicznej w Pogórskiej Woli bądź prosimy o kontakt telefoniczny  – 14 674 73 63.

 

Serdecznie zapraszamy!


Z czym to się je, czyli… co to jest GDZIEŚ TU. Gra terenowa?

W skrócie, to połączenie questnigu i gry miejskiej. Wyobraźcie sobie, że Pogórska Wola jest wielką planszą do gry, a Wy – kolorowymi pionkami. Podróżując po wytyczonych ścieżkach natrafiacie na różnorodne zadania. Od ich wykonania zależy, czy uda Wam się ukończyć rozgrywkę. Gra kończy się w momencie, gdy wszystkie drużyny dotrą na metę.

 

Znajdź książkę

BIP

Lokalizacja

JĘZYK ANGIELSKI

Album o Szynwałdzie