Vsmart Extensions
Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie proponuje: PDF Drukuj Email

Już wkrótce, bo 22 marca, wybieramy się do KrakowskiegoTeatru Variete na spektakl „Chicago”, ale zanim to nastąpi proponujemy skorzystać z bogatej oferty Centrum Sztuki Mościce. Bliższe informacje na stronie http://www.csm.tarnow.pl/.
Poniżej  wybrane i całkowicie subiektywne propozycje.

1 marca godz. 19.00 Życie jest piosenką- piosenki Jacka Cygana
Jubileuszowy koncert Jacka Cygana podczas którego, oprócz kompozytora, wystąpią: Daniel Olbrychski, Elżbieta Adamiak, Kamila Klimczak, Olga Szomańska, Jacek Wójcicki.
Bilety: I sektor 80, 75 zł, II sektor 60 zł

 • 2 marca Goście Łukasza Maciejewskiego – Jacek Braciak
  godz. 19.00 – seans filmu „Córka trenera”, a po projekcji spotkanie z Jackiem Braciakiem.

Bilety: 20 zł normalny, 18 zł ulgowy. Wejście na spotkanie po filmie-bezpłatne

 • 3 marca godz. 18.00 Dalida- pieśń miłości

Program wieczoru:
godz. 18.00 spotkanie z Martą Orzeszyną, która jest współautorką książki „Paryż. Miasto sztuki
i miłości w czasach belle époque”
godz. 19.00 „Dalida- pieśń miłości”- koncert Justyny Bacz
godz.20.30 projekcja filmu „Dalida. Skazana na miłość”
Bilety: 40 zł

 • 4 marca Babski poniedziałek
  godz. 17.00 kiermasz
  godz. 18.00 przedpremierowy pokaz filmu „Całe szczęście”

godz. 19. kiermasz

godz. 20.15 przedpremierowy pokaz filmu „Całe szczęście”
Bilety: 14 zł panie, 18 zł panowie

 • 9 marca godz. 19.00 Koncert  The Beatles Revival

Koncert czeskiego zespołu The Beatles Revival odtwarzającego pełną twórczość zespołu
The Beatles. Bilety:  I sektor - 50 zł normalny, 40 zł ulgowy, II sektor - 40 zł

 • 16 marca godz. 17.00 Echatra- Celtycka Podróż

To multimedialny spektakl muzyczno-taneczny, który łączy w sobie elementy kultur Irlandii, Walii, Szkocji i Bretanii. Bilety: I sektor – 45 zł normalny, 35 zł ulgowy; II sektor 35 zł

Po obejrzanym spektaklu „Chicago” możemy nadal korzystać z propozycji CSM

 • 27 marca godz. 18.00 Przebudzenie wiosny

Jest to koncert symfoniczny młodych muzyków z Tarnowskiej Szkoły Muzycznej im. I. Paderewskiego, podczas którego  usłyszymy utwory muzyki klasycznej, tematy musicalowe, muzykę filmową, popularną i operetkową. Natomiast Big Band Instrumentalistyki Jazzowej Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie zaprezentuje standardy muzyki jazzowej oraz popularnej.

Bilety: 15 zł normalny, 10 zł ulgowy

 • 4 kwietnia godz. 19.00 Koncert Sophie Zelmani

„Uczestniczyć w koncercie Sophie Zelmani to prawdziwe szczęście, ponieważ znana ze swojej nieśmiałości artystka stosunkowo rzadko koncertuje. Okazuje się jednak, że to wcale nie przeszkadza w zdobywaniu popularności nie tylko w rodzimej Szwecji, ale również Niemczech, Austrii, Szwajcarii i odległej Japonii. Nie należy do wokalistek szturmujących głosem, ale do kręgu magii i czarów. Subtelne ballady idealnie współgrają z jej delikatną barwą. W całości jest to niezwykle sensualne, oddziałujące na zmysły, relaksujące i pełne szczerej, pozytywnej energii”

Anna Drozd, kurator programu muzycznego w Teatrze Starym

Bilety: I sektor 90 zł normalny, 80 zł ulgowy, II sektor 80 zł normalny, 70 zł ulgowy

 • 14 kwietnia Małopolskie Wieczory Teatralne  „Serce na odwyku”

Broadwayowski hit komediowy, w którym bohaterowie w przezabawny sposób udowadniają, że na miłość nigdy nie jest za późno, że zawsze warto dać życiu szansę na szczęście! Wystarczy pokonać stereotypy lub spróbować niekonwencjonalnych metod.

Reżyseria: Cezary Żak

Obsada: Cezary Żak, Katarzyna Żak, Hanna Śleszyńska, Michał Piela

Informacje o sprzedaży prawdopodobnie po 7 marca


Bliższych informacji udziela oraz prowadzi rezerwację i sprzedaż biletów kasa Centrum Sztuki Mościce od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-20.00

oraz w sobotę i niedzielę od 15.00 – 20.00.
Tel.: 14 633 46 04

Przedstawiamy także propozycje Teatru im. L. Solskiego w Tarnowie

Drodzy widzowie, zachęcamy do zapoznania się z repertuarem naszego teatru do końca czerwca 2019 r. W trwającym sezonie czekają nas jeszcze dwie premiery na Dużej Scenie – „Tango” Sławomira Mrożka oraz „Król Maciuś Pierwszy” bajka Marty Guśniowskiej na podstawie powieści Janusza Korczaka.

Marzec będzie okazją by zobaczyć ostatnią premierę naszego teatru czyli „Trans-Atlantico” na podstawie „Trans-Atlantyku” i „Dziennika 1953-1969” Witolda Gombrowicza w reżyserii Tomasza Gawrona, a także „Balladynę” Juliusza Słowackiego w reżyserii Bożeny Suchockiej oraz pełne humoru spektakle muzyczne: Piękną Lucyndę” Mariana Hemara i „Starsi Panowie znów” z piosenkami Kabaretu Starszych Panów.

Zachęcamy do skorzystania biletów promocyjnych. 7 marca godz. 20.00 spektakl "Starsi panowie znów" odbędzie się z okazji 689 rocznicy lokacji Miasta Tarnowa. Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie Teatru, 1 osoba może odebrać maksymalnie 4 wejściówki. Gramy również 8, 9 i 10 marca 2019 r. godz. 19.00.            
Z okazji Dnia Kobiet na wszystkie 3 terminy promocyjna cena biletu 15 zł.

Na spektakl "Piękna Lucynda" grany 23 i 24 marca godz. 18.00 cena biletu również 15 zł. Natomiast na spektakl ''Balladyna" 16 i 17 marca godz. 18.00 proponujemy bilet za 20 zł.

W kwietniu na Dużą Scenę powróci trzymająca w napięciu czarna komedia Martina McDonagha „Porachunki z katem” w reżyserii Marcina Hycnara.

W maju zapraszamy szczególnie na premierowe „Tango” Sławomira Mrożka w reżyserii Edwarda Wojtaszka, które na Dużej Scenie będzie można oglądać od 12 maja. Na Scenie Underground będzie okazja zobaczyć spektakl „Blackbird” na podstawie obsypanego nagrodami tekstu Davida Harrowera.

W poniedziałek 20 maja o godz. 20.00 odbędzie się wyjątkowy koncert in memoriam Edwarda Żentary KULT AKUSTIK. Z okazji 8 rocznicy śmierci byłego dyrektora tarnowskiego teatru, na Dużej Scenie wystąpi Kazik Staszewski i zespół KULT. Ceny biletów: 120, 100, 90 zł.

Sezon zakończymy w czerwcu spektaklem muzycznym „Apetyt na czereśnie” na podstawie tekstu Agnieszki Osieckiej.

W repertuarze nie zabraknie propozycji dla najmłodszych widzów. 1 czerwca odbędzie się premiera „Króla Maciusia Pierwszego” Marty Guśniowskiej na podstawie ponadczasowej powieści Janusza Korczaka w reżyserii Tomasza Piaseckiego.

Najmłodszych zapraszamy także na „Pinokia” 3 marca godz. 16.00, „Księgę lasu”„Lato Muminków”„Powrót Krasnoludków” w kwietniu oraz Akademię Mr Kleks”
w czerwcu.

Szczegółowy repertuar, cennik, opisy i zdjęcia spektakli dostępne na stronie www.teatr.tarnow.pl

Rezerwacje: 14 688-32-87, 784-976-025, 668 323 998,  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Znajdź książkę

BIP

Lokalizacja

JĘZYK ANGIELSKI

Album o Szynwałdzie