Vsmart Extensions
Dzień pluszowego misia w bibliotece w Łękawicy PDF Drukuj Email

Więcej zdjęć w galerii...

25 listopada swoje święto obchodzi najmilszy, najprawdziwszy przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś! I z tej okazji do wspólnej zabawy i na spotkanie z wielkim pluszowym misiem do Biblioteki w Łękawicy pani Irena zaprosiła przedszkolaki.

Impreza rozpoczęła się od pogadanki. Maluchy poznały historię pluszowego misia oraz ciekawostki z życia misiów żyjących w różnych stronach świata,
Mali goście przynieśli ze sobą swoje pluszowe przytulanki, o których pięknie opowiadali. Zabawa była doskonała, wszyscy podziwiali dekoracje przygotowane specjalnie na tę okazję. Dzieci miały także okazję zobaczyć wystawę książek, których bohaterami były małe pluszowe niedźwiadki : Miś Uszatek, Kubuś Puchatek, Paddington, Coralgol, Gumisie oraz wziąć udział w konkursie "Wiedzy misiowej"
W czasie zajęć maluchy poznały historię pluszowego misia, a także rozwiązywały zagadki związane z misiami, które występują w bajkach.
Kolejnym punktem zajęć były zawody w jedzeniu miodu na czas. Spotkanie zwieńczyła zabawa w „Stary niedźwiedź…
Wielki pluszak zapraszał do zabawy wszystkich i dużych i małych. Najważniejsze że u wszystkich wzbudzał sympatię oraz uśmiech na twarzy.


 

Znajdź książkę

BIP

Lokalizacja

JĘZYK ANGIELSKI

Album o Szynwałdzie