Vsmart Extensions
Zakończenie projektu ''Kultura bez Barier'' PDF Drukuj Email

Więcej zdjęć w galerii...

Spektakl pt. „Apetyt na czereśnie”, wystawiony w piątkowy wieczór w Bibliotece Publicznej w Szynwałdzie, zakończył projekt „Kultura bez Barier”, realizowany przez Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie w ramach Programu Kultura Dostępna. Projekt współfinansowany był ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Przed uczestnikami projektu wystąpili aktorzy Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, Kinga Piąty i Ireneusz Pastuszak. Towarzyszyli im dwaj pianiści: Piotr Niedojadło i Bartek Szułakiewicz. Autorką spektaklu jest Agnieszka Osiecka, a reżyserem Ireneusz Pastuszak. Spektakl okazał się interesującą propozycją i spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem przez widzów.

Kolejnym punktem piątkowego wieczoru było spotkanie uczestników z realizatorami projektu. Umożliwiło ono wymianę opinii, stało się okazją do dłuższych rozmów i dyskusji, a także dzielenia się pomysłami i propozycjami. W opinii uczestników projekt „Kultura bez Barier” był niezwykle cennym przedsięwzięciem, dostarczył im niezapomnianych wrażeń, umożliwił nawiązanie nowych znajomości, pozwolił interesująco spędzić czas, a przy tym rozbudził apetyt na… ciąg dalszy.

 

Znajdź książkę

BIP

Lokalizacja

JĘZYK ANGIELSKI

Album o Szynwałdzie