Vsmart Extensions
Gminne Centrum Kultury i Bibliotek
Ferie 2020 w GCKiB PDF Drukuj Email

Ferie zbliżają się dużymi krokami. Zanim się obejrzymy uczniowie szkół z województwa małopolskiego rozpoczną czas odpoczynku i dobrej zabawy. Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie, jak każdego roku, pragnie zaprosić na warsztaty, podzielone na dwa bloki: plastyka i gra. W trakcie pierwszych zajęć przygotowanych przez Pracownię Kreatywną w Tarnowie uczestnicy stworzą lampiony z efektem szronu oraz zimowe pudełka. Po krótkiej przerwie pracownicy GCKiB zaproszą uczestników do świata gier, gdzie każdy będzie mógł stworzyć planszę do Twistera (gra zręcznościowa).

Zajęcia odbędą się we wszystkich sołectwach gminy Skrzyszów, od godz. 9.30.

Koszt warsztatów: 3 zł (plastyka).

Obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 14 674 23 46.

 
X Koncert Charytatywny w Skrzyszowie PDF Drukuj Email

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w Urzędzie Gminy, w bibliotekach w Łękawicy, Pogórskiej Woli, Skrzyszowie i Szynwałdzie, w Tarnowskim Centrum Informacji – Rynek 7. Prowadzona jest również sprzedaż online na platformie evently.pl.

 
Koncert Kolęd w Pogórskiej Woli PDF Drukuj Email

 
Koncert Kolęd w Łękawicy PDF Drukuj Email

 
Boże Narodzenie - życzenia świąteczne PDF Drukuj Email

 
Wystawa malarstwa Wacława Onaka PDF Drukuj Email

 
Z głębokim żalem informujemy o śmierci naszego kolegi PDF Drukuj Email

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 4 listopada 2019 r. zmarł po długiej i ciężkiej chorobie wieloletni pracownik Urzędu Gminy w Skrzyszowie i Gminnego Centrum Kultury i Bibliotek ZBIGNIEW GUZY.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 07.11.2019 r. w Kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Szkaplerznej w Szynwałdzie.

O godz. 11.30 rozpocznie się Różaniec w intencji Zmarłego , a o godz. 12.00 Msza Św., po której nastąpi odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku.


 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 108

Znajdź książkę

BIP

Lokalizacja

JĘZYK ANGIELSKI

Album o Szynwałdzie

Joomla extensions by Siteground Hosting