Vsmart Extensions
Gminne Centrum Kultury i Bibliotek
Niech żyje PODDASZE, a było to tak PDF Drukuj Email

więcej zdjęć w galerii...

Czy sztuka jest kobietą czy mężczyzną? Dlaczego nie jemy surowych ziemniaków? Jakie znamy niekolory? Na te i inne pytania próbowaliśmy odpowiedzieć na PODDASZU.

Gminna Biblioteka Publiczna w Skrzyszowie miała okazję zorganizować niezwykłe zajęcia – „Niech żyje PODDASZE. Zmalujmy coś razem”. Głównym ich celem było… pobyć ze sobą. Dlatego najwięcej czasu spędziliśmy na rozmowach oraz wspólnym opowiadaniu baśni. Poznaliśmy historię o żabie, innym razem o magicznej skrzyni czy kocie zjadającym wszystko, co stanie mu na drodze. Mieliśmy okazję pochwalić się, co miłego spotkało nas w ostatnim czasie.

Więcej…
 
Kto wymyślił choinki? PDF Drukuj Email

więcej zdjęć w galerii...

Na to pytanie będące tytułem wiersza K. I. Gałczyńskiego usiłowały odpowiedzieć przedszkolaki z Ładnej i Skrzyszowa. Podczas przedświątecznych spotkań dzieci poznały różne historie, legendy, opowiadania i wiersze, których bohaterką była choinka. Oprócz tego jedne maluchy ozdabiały choinki bombkami i gwiazdkami, a zadaniem innych było wymyślenie nietypowych i niepowtarzalnych ozdób choinkowych, którymi mieli przyozdobić tradycyjne jodełki oraz gałązki z drzewa liściastego.
W spotkaniach wykorzystano książki: „Goście na Boże Narodzenie”, „Encyklopedia tradycji polskich”, „Jest taki dzień…”, „Kto wymyślił choinki?”, „Dobranocki na Gwiazdkę”, „Zaczarowane Boże Narodzenie”.

 
Spektakl "POWRÓĆMY JAK ZA DAWNYCH LAT..." PDF Drukuj Email

 
Spektakl BÓG MORDU PDF Drukuj Email

 
Musical CHICAGO PDF Drukuj Email

 
"Tarnowscy Artyści w Galerii Muzealnej – Wystawy w Szynwałdzie" – otwarcie wystawy Jerzego Martynowa PDF Drukuj Email 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 98

Znajdź książkę

BIP

Lokalizacja

Teatr Piasku

JĘZYK ANGIELSKI

Album o Szynwałdzie

Joomla extensions by Siteground Hosting