Vsmart Extensions
Gminne Centrum Kultury i Bibliotek
„Cyrulik Sewilski” czyli zabawy konwencją ciąg dalszy PDF Drukuj Email

więcej zdjęć w galerii...

To był naprawdę wspaniały wieczór! Mowa o naszym piątkowym wyjeździe do Opery Krakowskiej, gdzie po raz drugi obejrzeliśmy spektakl wyreżyserowany przez Jerzego Stuhra. Po „Don Pasquale” reżyser wziął na warsztat kolejną operę buffa, „Cyrulika sewilskiego”, który jest najczęściej granym i najbardziej kochanym przez publiczność dziełem Rossiniego.

Więcej…
 
Festiwal Muzyki Kameralnej BRAVO MAESTRO PDF Drukuj Email

 
WYCIECZKI - Wakacje 2019 PDF Drukuj Email

 
Koncertowo w Szynwałdzie Drukuj Email

Więcej zdjęć w galerii...

W niedzielny wieczór 9 czerwca 2019 roku, podczas drugiej odsłony „SZYNWAŁDZKICH TARASÓW” plac przed Biblioteką Publiczną w Szynwałdzie po raz kolejny stał się miejscem sprzyjającym wszystkim, którzy pragną obcować z muzyką, sztuką i artystami.

Więcej…
 
Wakacyjna podróż na koniec świata PDF Drukuj Email

więcej zdjęć w galerii...

Podczas przedwakacyjnego spotkania z przedszkolakami z Ładnej rozmawialiśmy o podróżach na koniec świata. Dzieci mówiły o sposobach podróżowania, o swoich doświadczeniach w wędrowaniu a ich wypowiedzi i informacje uzupełniała prezentacja multimedialna. Dzięki książkom, które tym razem zawitały do nich, przedszkolaki poznały sympatycznego Misia Uszatka. Razem z nim, za sprawą zaczarowanego kółka, wędrowały po Amazonii, Czarnym Lądzie i Królestwie Śniegu. W sumie, według Uszatka, odbył on sto wspaniałych przygód: dalszych i tych całkiem bliskich. Ciekawymi książkami okazały się także pozostałe lektury: „Z piaskownicy w świat!”, „Znam taki kraj, którego ty nie znasz…” i kończąca spotkanie wspaniała „Podróż na koniec świata”. Nie zabrakło także „wędrówki palcem” po globusie oraz stwierdzenia, że podróżować możemy także dzięki książkom.

 
Wyniki drugiej edycji Gminnego Konkursu Artystów Maestro Drukuj Email

W sobotę 8 czerwca 2019 roku w bibliotece w Szynwałdzie odbyły się przesłuchania do drugiej edycji Gminnego Konkursu Artystów Maestro. Jury pod przewodnictwem Marka Ostrowskiego dokonało werdyktu, zgodnie z którym przyznane zostały nagrody:
– w kategorii pierwszej Tomaszowi Nalepka
– w kategorii drugiej Wiktorii Kawik
– nagrodę specjalną za najlepszy wyraz artystyczny przyznano Aleksandrze Kiwior

Załączniki:
1. Protokół drugiej edycji Gminnego Konkursu Artystów Maestro
2. Lista uczestników drugiej edycji Gminnego Konkursu Artystów Maestro

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 5 z 99

Znajdź książkę

BIP

Lokalizacja

JĘZYK ANGIELSKI

Album o Szynwałdzie

Joomla extensions by Siteground Hosting